ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 Zakończenie roku szkolnego 2017/2018  tradycyjnie rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Pruchniku o godz. 9.00. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Pani Dyrektor Magdalena Długosz w swoim przemówieniu podsumowała miniony rok szkolny i podziękowała wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za pracę i zaangażowanie. Następnie wręczono nagrody tegorocznym Laureatom konkursów przedmiotowych i Listy Gratulacyjne Rodzicom. Kolejnym punktem uroczystości było odczytanie nazwisk uczniów, którzy otrzymali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem. Pani Dyrektor szczególne słowa uznania i podziękowania skierowała do Rodziców. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie podczas spotkań z wychowawcami odebrali świadectwa.

Wszystkim Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Pogoda