• WYPRAWA DO ZŁOTEGO MIASTA…

• 16.10.2023 08:30
            • 10 października 2023 roku uczniowie klas I - III naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym. Dzięki aktorom teatru Kokon wybrali się w niesamowitą „Wyprawę do Złotego Miasta”. To piękna historia o piratach, a szczególnie przemianie Marianny, która postanowiła zbudować nowy wizerunek.
              Dla odbiorców niezwykłe było to, że byli współtwórcami spektaklu – udzielali rad, wpływali na los bohaterów. Barwne stroje, doskonała gra aktorska, efekty przeniosły uczestników w niesamowity świat przygód.
              Gromkie brawa, emocje wymalowane na twarzach pozwalają sadzić, że należy w przyszłości organizować podobne spotkania.
            • WYCIECZKA DO BAWIALNI PATATAJ I DO KINA NA BIEGUNACH W JAROSŁAWIU

• 03.10.2023 16:59
            • 29 września 2023 roku uczniowie klasy II B naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Bawialni Patataj oraz do Kina Na Biegunach na film pt. ,,O psie, który  jeździł koleją”.  Wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia.  Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśnicza, wzmocnienie więzi koleżeńskiej, poznanie nowych miejsc, aktywne spędzanie wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań, aktywny odbiór sztuki filmowej oraz kształtowanie nawyku kulturalnego  zachowania w miejscach publicznych. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie.  Bardzo dziękujemy Klasowej Radzie Rodziców za przekazanie funduszy i pomoc w zorganizowaniu wycieczki.
              Zdzisława Dybisz-Kubas
            • Ognisko klasowe na zakończenie roku szkolnego – klasa 1 a

• 23.06.2023 16:48
            • „JUŻ PRAWIE ROK SZKOLNY SKOŃCZONY,
              JUŻ SŁYCHAĆ WAKACJI DZWONY…..”
              W takim właśnie wakacyjnym nastroju uczniowie klasy 1a wybrali się na ognisko, z okazji zakończenia roku szkolnego. Ognisko oczywiście zorganizowały niezastąpione mamusie, nad ogniskiem czuwał tatuś, a gościny użyczyli nam Państwo Szczepańscy, którym nie straszna była żywiołowa grupa ośmiolatków.
              Wszyscy wspaniale sie bawili :)

• WYCIECZKA ITEGRACYJNA KLASY II A I II B

• 23.06.2023 16:41
            • Koniec roku szkolnego za pasem, dlatego ognisko jest świetną okazją do spędzenia czasu w gronie klasowym i ponownej integracji. Przekonali się o tym uczniowie klasy II a i II b, którzy wybrali się na ognisko do Pruchnika Górnego. Wszyscy bawili się naprawdę dobrze, a czas mijał nieubłagalnie szybko.
              Uśmiechnięci i pozytywnie naładowani promieniami słońca, a także swoim towarzystwem wrócili do szkoły.
              Wspólnie spędzony czas w otoczeniu przyrody przyniósł relaks i przedsmak nadchodzących wakacji.
              Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.