• DZIEŃ DZIECKA :)

31.05.2021

Wszystkim Dzieciom – tym małym, średnim i dużym – z okazji Dnia Dziecka życzymy uśmiechu i radości, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe 😊 oraz miłości najbliższych.

Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń.

Życzymy Wam Kochane Dzieci, abyście w swoim życiu spotkały prawdziwych, cudownych przyjaciół.

Życzymy również przy okazji wszystkim Dorosłym, aby nie zapominali, że każdy z Nich był też kiedyś DZIECKIEM

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy SP Nr 1 w Pruchniku

• KONKURS PLASTYCZNY dla uczniów klas V i VI pt. "Czysta rzeka"

31.05.2021

Organizatorem konkursu jest SK LOP.

Celem konkursu jest propagowanie akcji

”Operacja czysta rzeka 2021”.

Uczniowie wykonują prace plastyczne, przedstawiające dolinę rzeczną w stanie naturalnym lub zmienionym w wyniku działalności człowieka.

Technika wykonania pracy jest dowolna.

Termin przekazania prac - 10 czerwca.

Za udział w konkursie otrzymasz punkty dodatnie z zachowania, ocenę bardzo dobrą za aktywność  z biologii i geografii, a za zajęcie trzech pierwszych miejsc dodatkowo dyplom uznania.

Prace należy składać do opiekunów SK LOP .

• WYWIADÓWKI ONLINE

23.05.2021

W dniu 24 maja 2021 r. o godz. 1600 odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów kl. I – III, a w dniu 25 maja 2021 r. o godz. 17.00  kl. IV – VIII. Wychowawcy klas przeprowadzą spotkania online przez Zoom. Link do spotkania rodzice otrzymają za pomocą dziennika elektronicznego.

Wszyscy nauczyciele będą do dyspozycji rodziców w dniu 25 maja 2021 r.  w godzinach od 17:30 do 18:30 za pośrednictwem e-dziennika.

• INFORMACJA – powrót do szkoły!

13.05.2021

Od 17 maja 2021 r. uczniowie kl. I – III będą kontynuować naukę stacjonarną w szkole. Uczniowie klas IV – VIII wracają do szkoły w systemie hybrydowym. Szczegółowy plan pracy został przesłany każdej klasie przez wychowawców w e-dzienniku.

W dniach 25 – 27 maja 2021 r. odbędzie się egzamin ósmoklasisty, są to dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Na stronie internetowej są umieszczone zaktualizowane Procedury funkcjonowania szkoły...  w zakładce O szkole - Dokumenty.

Harmonogram dowożenia nie ulega zmianie.

Plan nauki hybrydowej:

Hybryda.docx

• Z okazji Tygodnia Bibliotek… polecamy, co czytamy 😊

08.05.2021

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Z okazji Tygodnia Bibliotek - Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie zorganizował wojewódzki konkurs informatyczno-polonistyczny. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu książeczki elektronicznej zachęcającej do przeczytania dowolnie wybranej przez autora pracy książki.

Uczennica naszej szkoły – Antonina Kochanowicz z klasy 7 a zdobyła w tym konkursie wyróżnienie.

Link do pracy konkursowej:

Trzy kroki od siebie :)