• INFORMACJA – powrót do szkoły!

13.05.2021

Od 17 maja 2021 r. uczniowie kl. I – III będą kontynuować naukę stacjonarną w szkole. Uczniowie klas IV – VIII wracają do szkoły w systemie hybrydowym. Szczegółowy plan pracy został przesłany każdej klasie przez wychowawców w e-dzienniku.

W dniach 25 – 27 marca 2021 r. odbędzie się egzamin ósmoklasisty, są to dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Na stronie internetowej są umieszczone zaktualizowane Procedury funkcjonowania szkoły...  w zakładce O szkole - Dokumenty.

Harmonogram dowożenia nie ulega zmianie.

Plan nauki hybrydowej:

Hybryda.docx

• Z okazji Tygodnia Bibliotek… polecamy, co czytamy 😊

08.05.2021

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Z okazji Tygodnia Bibliotek - Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie zorganizował wojewódzki konkurs informatyczno-polonistyczny. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu książeczki elektronicznej zachęcającej do przeczytania dowolnie wybranej przez autora pracy książki.

Uczennica naszej szkoły – Antonina Kochanowicz z klasy 7 a zdobyła w tym konkursie wyróżnienie.

Link do pracy konkursowej:

Trzy kroki od siebie :)