• Zabawa walentynkowa klas pierwszych

• 01.03.2023 15:36
          • W Polsce tradycja obchodzenia Walentynek  jako Święta Zakochanych pojawiła się na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Od tego czasu, z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Świętują zarówno zakochani jak i poszukujący miłości – bez względu na wiek. To wyjątkowy dzień, w którym możemy okazać innym swoje uczucia i sympatię. Kto uzbiera więcej walentynek, ten ma więcej szacunku, przychylności ludzi i miłości wokół siebie.
            14 lutego 2023 roku odbyła się zabawa walentynkowa klas pierwszych z udziałem animatora. To wyjątkowe wydarzenie przepełnione było radością i zabawą. Nie zabrakło tańców,  rywalizacji, a co najważniejsze-uśmiechu i satysfakcji. Pięknie udekorowana sala wpłynęła na atmosferę zabawy . Kolorowe balony i wszechobecne serduszka uwydatniły radość wydarzenia. Uczniowie klas pierwszych byli zakochani… w zabawie.
            W tym szczególnym dniu mnóstwo czasu poświęciliśmy na rozmowy o przyjaźni, sympatii, miłości i życzliwości. Bardzo ważne jest by pielęgnować te wartości na co dzień. Takie szkolne święto to okazja do zabaw i wspólnych fotografii.