•  

          DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

           

          DYREKTOR SZKOŁY:

          mgr Magdalena Długosz – matematyka, informatyka

           

          WICEDYREKTOR SZKOŁY:


          mgr Katarzyna Kos – historia, WOS

           

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

          mgr Anna Bielec - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Barbara Rut - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Alina Szykuła - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Teresa Szykuła - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Iwona Szkoła - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Monika Urban - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Paulina Wojdyło – edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna

           

          PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

          mgr Lucyna Potyrała - język polski

          mgr Anna Włoch - język polski, zajęcia rewalidacyjne

          mgr Agnieszka Olejarz - język polski, język niemiecki

          mgr Edyta Kochanowicz - język polski, historia

          mgr Anzhela Stetsiv - język angielski

          mgr Ołena Byczkowa – Kubacha - język angielski

          mgr Paulina Szkoła - Pęcek - język angielski

          mgr Agnieszka Wojdyło - historia, zajęcia rewalidacyjne


          PRZEDMIOTY MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZE

          mgr Agnieszka Jasiłek - matematyka

          mgr Aleksandra Kulisza - matematyka

          mgr Karol Pszonak - matematyka, informatyka

          mgr Adam Olejarz – matematyka

          mgr Magdalena Poziemska - plastyka, technika, przyroda, doradztwo zawodowe

          mgr Wioletta Grzech - Kędzior – geografia

          mgr Beata Gomułka – biologia, chemia

          mgr Jolanta Mroczek-Pupka – fizyka

          mgr Mariusz Kapyrka- informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

           

          RELIGIA

          ks. dr Piotr Kandefer – religia

          ks. mgr Dominik Majchrowicz – religia

          ks. Tomasz Szajna - religia

          s. mgr Małgorzata Buzor – religia

           

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          mgr Marcin Szeliga - wychowanie fizyczne

          mgr Waldemar Wańkowicz - wychowanie fizyczne

          mgr Bogdan Sikorski - muzyka, wychowanie fizyczne

          mgr Janusz Kozłowski - wychowanie fizyczne

           

          PEDAGOG, LOGOPEDA, ŚWIETLICA SZKOLNA, BIBLIOTEKA SZKOLNA, MUZYKA

          mgr Katarzyna Jedlińska - pedagog

          mgr Dominika Mielniczek – logopeda

          mgr Krystyna Bogdanowicz - świetlica szkolna, WDŻ

          mgr Halina Stańko - biblioteka szkolna, świetlica szkolna

          mgr Anna Wyszyńska - muzyka