• Wycieczka uczniów z klas I a i I c

• 05.04.2023 16:54
          • W dniu 30 marca 2023 r. uczniowie klasy I a oraz klasy I c wybrali się do ZPP Hadle Szklarskie na warsztaty kulinarne z zakresu robienia i wypieku pizzy. Wycieczka połączona została z realizacją II Modułu Czytam z klasą i omawianą lekturą „Ciocia Jadzia w Rzymie”. Podczas warsztatów uczniowie pogłębili wiedzę na temat pochodzenia i wyrobu pizzy. Każdy z nich wcielił się w rolę Masterchefa  i samodzielnie wykonał pizzę, a później nastąpiła wspólna konsumpcja. Kolejnym punktem wycieczki była gra w kręgle. Początkowo rzuty kulą były „spalone”, lecz z każdą kolejną próbą było lepiej i uczniowie zdobywali coraz więcej punktów. Szybko odkryli, że na osiągnięcie dobrego wyniku wpływa skupienie i precyzja. Uczniowie przekonali się, że bowling to nie tylko dyscyplina sportowa, ale również  świetna zabawa. Wycieczka była dla wszystkich niesamowitą przygodą, pełną wrażeń i ciekawych doznań. Każdy uczeń wrócił zadowolony i uśmiechnięty.