• Wyjazd do teatru na spektakl: „Pocahontas - indiańska księżniczka”

• 22.10.2023 13:21
          • 18 października uczniowie klas I-III wybrali się do MOK-u w Jarosławiu na spektakl pt.: „Pocahontas - indiańska księżniczka”, który przygotował Katolicki Teatr Edukacjii z Krakowa.

• Bajkowa adaptacja historii o słynnej indiańskiej księżniczce rozbawiła wszystkie dzieci. Atutem przedstawienia była bogata aranżacja środków scenicznych: ciekawe kostiumy i rekwizyty, charakteryzacja, rozbudowana dekoracja oraz znakomicie dobrane zabawne dialogi. Magia, wszystkie efekty sceniczne sprawiły, że poczuliśmy się, jak w bajce…

Przedstawienie dało możliwość obcowania ze światem teatru, dostarczyło wszystkim widzom (zarówno tym małym, jak i dużym) wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.

Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła teatrzyk pokazał wszystkim widzom, że dobroć, uczciwość i odwaga pomaga zwyciężać zło, osiągnąć szczęście, miłość i pokój.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przeżywali przygody głównych bohaterów, z wielkim entuzjazmem reagowali na to, co dzieje się na scenie, klaszcząc  oraz  włączając się w dialogi z aktorami.