• Uczniowskie spotkania z teatrem

      03.01.2022

      O tym, że teatr nie jest nudny, a lektura to coś wybitnego, przekonali się nasi uczniowie po obejrzeniu spektakli w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki.    Były to wierne adaptacje obowiązkowych lektur : tragedii „Balladyna”, komedii „Zemsta” i dramatu romantycznego „Dziady cz.  II”.

      Przedstawienia cechował wysoki poziom artystyczny, a aktorzy Teatru Cracovia stworzyli wyjątkowe i niezapomniane kreacje sceniczne.

     • ZIMOWY MISTRZ WYPRACOWAŃ - KONKURS

      04.01.2022

      Rozpoczyna się właśnie Zimowy Mistrz Wypracowań, czyli wyczekiwany konkurs z nagrodami organizowany przez Dyktanda.pl!

      To idealna okazja, aby poćwiczyć swój talent pisarski, skorzystać ze zdobytej już wiedzy,a także poznać nowe zagadnienia. 

      Do udziału zachęcamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych - dzieci, młodzież i dorosłych. Udział w konkursie jest w pełni bezpłatny!

      Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

      https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/zimowy-mistrz-wypracowan

      Następnie pozostaje już tylko wybranie interesujących nas tematów.

      Dla aktywnych uczestników organizator przygotował nagrody gwarantowane! Aby je zdobyć, wystarczy zgromadzić określoną liczbę punktów. Oprócz tego przewidziane są nagrody główne, których wartość sięga 2 tysięcy złotych!

      Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań potrwa do końca lutego 2022 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!

      https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/zimowy-mistrz-wypracowan

      Z poważaniem,Zespół Dyktanda.pl