• Koncert Bajkowy

      16.05.2023

      Z okazji tygodnia bibliotek nasi uczniowie uczestniczyli w Koncercie Bajkowym "Nie bój się chcieć" zorganizowanym przez Bibliotekę Szkolną, Bibliotekę Publiczną w Pruchniku, CKSiT w Pruchniku oraz SMZP. Podczas koncertu dzieci wysłuchały najpiękniejszych piosenek z filmów, które powstały na podstawie znanych baśni. Wśród wokalistek nie zabrakło naszych utalentowanych uczennic. Wydarzenie bardzo podobało się publiczności, która niezwykle entuzjastycznie i aktywnie reagowała na prezentowane piosenki. Koncert przygotowała i prowadziła Pani Dagmara Moskwa - instruktor śpiewu w CKSiT w Pruchniku.

     • Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej dziewcząt

      22.05.2023

      W dniach 18 - 21 maja braliśmy udział w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej dziewcząt w Dźwirzynie k. Kołobrzegu (zachodniopomorskie).

      W zawodach zajęliśmy 14 miejsce. Nie jest to miejsce, które może nas cieszyć pod względem wynikowym. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że graliśmy z najlepszymi drużynami z całej Polski tocząc wyrównane pojedynki z takimi ośrodkami szczypiorniaka jak Łódź, Lublin czy Grodków Był to najdalszy wyjazd na imprezę sportową w historii naszej szkoły ok. 900 km. w jedną stronę (14 godz. jazdy w jedną stronę) Z zawodów przywozimy bagaż wrażeń i doświadczeń (nie tylko sportowych), które postaramy się przekuć w kolejnych imprezach na osiągnięcie sukcesów .

      Skład drużyny: Julia Potoczny, Lena Małaszowska, Kinga Dietrich, Maria Michalska, Nikola Nasiewicz, Liliana Jedlińska, Milena Pszonak, Justyna Kędzior , Emilia Kasprzyk, Lena Sosnowska, Laura Piś, Julia Szkoła, Zofia Potoczny, Julia Czernikarz, Laura Szkoła, Kornelia Tuleja

      Opiekunowie drużyny:

      Waldemar Wańkowicz i Bartłomiej Potoczny

      Oprócz imprezy sportowej dziewczęta miały czas na codzienne spacery nad morzem. . Dużą atrakcją była wycieczka do Kołobrzegu. gdzie zwiedzaliśmy stare miasto, targ solny, oceanarium, gabinet figur woskowych i molo

      Nasz wyjazd nie doszedłby do skutku, gdyby nie szereg sponsorów, firm i ludzi dobrej woli, którzy wsparli nasz wyjazd do Dźwirzyna

      Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom:

      Gmina Pruchnik - Wacław Szkoła - Burmistrz Pruchnika

      Zakład Budowy Dróg i Transportu - Sebastian Babiś

      PHU Agama - Maciej Mikłasz

      FHUT Posterus - Piotr Korytko

      Usługowiec - Marcin Krzystan

      PPUH Sorbeco- Zbigniew Maciuch

      Gospodarstwo Agroturystyczne Swoboda - Marcin Babiś

      Stacja Kontroli Pojazdów Pruchnik- Lucjan Mazur

      JK Laser- Janusz Kochanowicz

      Center Projekt - Marcin Rymarz

      FPHU Torabud - Tomasz Matkowski

      Marcin Wańkowicz Usługi budowlane

      Trans - Bud - Bartłomiej Potoczny

      Usługi Rolno - Leśne - Stanisław Stanik

      JKM Instal- Jakub Michalski, Kamila Michalska

      Sklep Spożywczo-przemysłowy Roman Elżbieta

      Mariusz Szmuc

      Renata Kasprzyk i Andrzej Kasprzyk

      Miłosz Wałach

      Kacper Szmuc

      Wielkie podziękowania należą się Panu Bartłomiejowi Potocznemu, który w istotny sposób przyczynił się do organizacji wyjazdu na zawody do Dźwirzyna - Dziękujemy

     • Gramy w zielone

      17.05.2023

      Z okazji Dnia Polskiej Niezapominajki oraz XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek grupa ze świetlicy szkolnej w ramach warsztatów literacko - ekologicznych posiała różne gatunki popularnych kwiatów na nowej rabacie obok Centrum Kultury. Chętni przeczytali wybrane wiersze z pierwszego tomiku Emilii Różańskiej pt. „Supełki z Pruchnika”. Następnie odwiedziliśmy dział z literaturą dla dzieci w Bibliotece Publicznej. I co najważniejsze – wszyscy zgodnie obiecali, że nie zapomną ani o kwiatach, ani o książkach!

     • Wygrywamy powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym

      15.05.2023

      W dniu 12 mają 2023 r. na stadionie w Pruchniku odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

      W tym roku zawody miały rekordową obsadę. Wystartowało 9 drużyn dziewcząt i 11 drużyn chłopców

      Obydwie drużyny z naszej szkoły: dziewczęta i chłopcy zwyciężyli w w/w zawodach i uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego (22 maja dz.. i 26 maja chł.)

      Oto wyniki końcowe:

      Dziewczęta:

      1. SP 1 Pruchnik 909 pkt.

      2. SP 2 Jarosław 867 pkt.

      3. SP Szówsko 779 pkt.

      4. SP Laszki 693 pkt.

      5. ZSP Makowisko 583 pkt.

      6. SP Rozbórz Dł. 491 pkt.

      7. SP Jodłówka 436 pkt.

      8. SP Wiązownica 422 pkt.

      9. SP Wola Węgierska 247 pkt.

      Indywidualnie:

      1. Kaja Świętoniowska - SP 2 Jarosław - 233 pkt.

      2. Julia Potoczny - SP 1 Pruchnik - 206 pkt.

      3. Maja Brzoza - SP Makowisko - 200 pkt.

      Chłopcy:

      1. SP 1 Pruchnik 926 pkt.

      2. SP 2 Jarosław 864 pkt.

      3. SP Laszki 779 pkt.

      4. SP Wierzbna 713 pkt.

      5. SP Szówsko 654 pkt.

      6. SP Miękisz Stary 638 pkt.

      7. SP Rozbórz Dł. 581 pkt.

      8. SP Wiązownica 530 pkt.

      9. SP Jodłówka 511 pkt.

      10. ZSP Makowisko 426 pkt.

      11. SP Wola Węgierska 62 pkt.

      Indywidualnie:

      1. Kacper Fedor - SP Laszki - 228 pkt.

      2. Wojciech Zając - SP 1 Pruchnik - 224 pkt.

      3. Alan Czopik - SP Szówsko - 216 pkt.

      Skład drużyny dziewcząt z naszej szkoły:

      Julia Potoczny, Nikola Nasiewicz, Julia Czernikarz, Justyna Kędzior, Julia Szkoła, Lena Sosnowska, Liliana Jedlińska i Milena Pszonak

      Skład drużyny chłopców:

      Raba Karol, Rabczak Jakub, Skirski Konrad, Wałąch Radosław, Zając Gabriel, Zając Wojciech, Halejcio Michał, Horiwnyk Ksawery, Jarosz Bartosz, Kiwacki Miłosz, Król Jan, Malec Michał, Nowak Gracjan, Olejarz Rafał, Polak Jakub, Sowa Szymon, Szul Igor, Wojtowicz Sebastian, Wójcik Patryk, Wywrot Ksawery, Zgłobicki Miłosz.

      Do zawodów uczniów przygotowali: Marcin Szeliga, Bogdan Sikorski i Waldemar Wańkowicz

     • Kolejne sukcesy artystyczne naszych uczniów

      13.05.2023

      We wtorek 9 maja w Auli Niebieskiej PWSTE w Jarosławiu odbył się konkurs muzyczny pt. „W świecie wartości księdza Bronisława Markiewicza”. Zadaniem uczestników było wykonanie utworu muzycznego o tematyce związanej z życiem, nauczaniem i wartościami wyznawanymi przez patrona uczelni - bł. ks. Bronisława Markiewicza. Uczennica naszej szkoły Weronika Homik z kl. 8 a zajęła II miejsce w tym konkursie.

      12 maja - w piątek na sali widowiskowej Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku odbył się Regionalny Festiwal Piosenki „Malin Koszyk”. Wzięło w nim udział 31 solistów i 6 zespołów we wszystkich trzech kategoriach. Festiwal odbywa się pod patronatem Burmistrza Pruchnika.

      Nasze uczennice pięknie się zaprezentowały, zdobywając kolejno następujące miejsca:

      I miejsce w swojej kategorii zajął zespół "Wesołe Nutki" w składzie: Judytka Podolak, Marysia Szykuła, Marcela Pieczonka, Ola Szkoła i Lenka Kamińska - uczennice z klasy 3 a.

       Ponadto w swojej kategorii II miejsce zajęła Weronika Homik z klasy 8 a jako solistka, a wyróżnienie uzyskał zespół "Sound Angels"

      Uczennice do wszystkich konkursów muzycznych przygotowywała Pani Alina Szykuła.

      Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

       

     • Pokaz historyczny

      13.05.2023

      9 maja naszą szkołę odwiedziła grupa rekonstrukcyjna z pokazem historycznym dotyczącym Powstania Styczniowego. Aktorzy  umundurowani i uzbrojeni na wzór  „powstańców styczniowych”  przedstawili bardzo ciekawą prelekcją dotyczącą tych dramatycznych wydarzeń z historii Polski związanych z utratą przez Polskę niepodległości w XVIII wieku,  rozbiorami oraz z podejmowanymi próbami jej odzyskania w wieku XIX.

      Szczególne miejsce w tym pokazie zajęło  Powstanie Styczniowe trwające w latach 1863 – 1864. Było ono najdłuższym polskim niepodległościowym powstaniem zbrojnym, w którym stoczono  aż 1200 bitew i potyczek.  Prowadzący pokaz podkreślił, że Powstanie Styczniowe, pomimo klęski  umacniało wśród rodaków polską świadomość narodową.  W czasie prelekcji uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z  umundurowaniem i uzbrojeniem wykorzystywanym w Powstaniu Styczniowym, mogli też prowadzić  pozorowaną walkę z wykorzystaniem repliki broni.

     • MALI GIGANCI MATEMATYKI

      09.05.2023

      9 maja 2023 r. odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Matematycznego "MALI GIGANCI MATEMATYKI". Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych z terenu powiatu jarosławskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Potoczny (kl. III b), Miłosz Podolak (kl. III a) oraz Marcel Pich (kl. III b).

      Miło nam poinformować, że Zofia Potoczny zajęła I miejsce, zdobywając maksymalną liczbę punktów, a Miłosz Podolak zdobył III miejsce.

      Cieszymy się, że nasi młodzi matematycy tak godnie reprezentowali szkołę. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    • DZIEŃ ZIEMI
     • DZIEŃ ZIEMI

      26.04.2023

      22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. W jego obchody, w tym roku,

      włączyło się 180 państw i ponad 200 mln osób różnych narodowości.

       Hasło przewodnie tegorocznych obchodów brzmi: "Zainwestuj w naszą planetę".

      Społeczność naszej szkoły, od kilku lat , aktywnie włącza się w działalność ekologiczną

      i bierze udział w obchodach Dnia Ziemi.

      W tym roku , klasa 8c wykonywała prace porządkowe w ogrodzie botanicznym, a klasa 8b sprzątała park i okoliczne tereny.

     • Wybory Zarządu SU na rok szkolny 2023/2024

      05.05.2023

      Rozpoczynamy proces wybierania Zarządu Samorządu Uczniowskiego na kolejny rok szkolny. Poniżej znajdziecie informacje o wymaganiach stawianych kandydatom oraz dokumenty niezbędne do zgłoszenia kandydatury.

      Do Zarządu SU może kandydować każdy uczeń z obecnych klas 6 i 7 spełniający określone warunki:
      1.  Uczeń musi posiadać pozytywną ocenę przewodniczącego klasy oraz wychowawcy

      2. Uczeń uzyskał w klasyfikacji śródrocznej w roku szkolnym 2022/23 co najmniej dobre wyniki w nauce
      ( minimum śr. ocen 4,00 ) i otrzymał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

      Wnioski można pobrać u Natalii Halejcio z klasy 8 c

      Terminarz:

      8-12 maja-  zgłaszanie kandydatów
      15 – 26 maja-  kampania wyborcza

      od 29 maja –cisza wyborcza
      2 czerwca  – wybory do zarządu SU

      Uczeń zainteresowany kandydowaniem zgłasza chęć uczestnictwa wychowawcy i przewodniczącemu klasy. Kandydat podpisuje zgodę na kandydowanie, przewodniczący klasy i wychowawca wystawiają obiektywną ocenę. Tak uzupełniony wniosek należy złożyć do Natalii Halejcio z klasy VIII c.

      Lista Kandydatów zostaje zamknięta w dniu 12 maja o godz. 13.00 i zostaje ogłoszona.

      Od 15 maja kandydaci rozpoczynają swoją kampanię wyborczą. 

      Prosimy wszystkich kandydatów o przygotowanie plakatów lub ulotek ze swoim wizerunkiem, kilkoma słowami o sobie i zarysem planu wyborczego. Chcemy, aby każdy uczeń mógł się z nimi zapoznać. Plakaty na czas kampanii będą wywieszone na tablicy SU w budynku A i na tablicy informacyjnej w budynku B.

       

      Przewodnicząca Szkolnej Komisji Wyborczej

      Natalia Halejcio

     • ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

      04.05.2023

      28 kwietnia 2023 r. w naszje szkole odbył się apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

      To właśnie 3 maja 1791 roku Sejm Wielki, zwany też Czteroletnim uchwalił pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną ustawę zasadniczą

      Montaż słowno-muzyczny zaprezentowali uczniowie klas czwartych. Poprzez wiersze, piosenki i piękny taniec przedstawili ważne fakty z dziejów Polski. Przypomnieli symbole narodowe, rolę i znaczenie słów: Wolność, Naród i Ojczyzna oraz okoliczności powstania pierwszej polskiej konstytucji. Uczniowie przygotowywali się do przedstawienia pod opieką: pani Haliny Stańko, pani Agnieszki Wojdyło i pani Edyty Kochanowicz. Taniec ćwiczyli pod czujnym okiem pana Krzysztofa Łuca - Dyrektora CKSiT w Pruchniku. Pieśni patriotyczne zaprezentował szkolny zespół Sound Angels pod opieką pani Aliny Szykuły.

      Akademia była wspaniałą okazją do kształtowania postawy patriotyzmu oraz cenną lekcją historii.

     • Mistrzynie Podkarpacia są z......Pruchnika

      04.05.2023

      Po eliminacjach gminnych, powiatowych, rejonowych, półfinałach, turnieju barażowym przyszedł czas na Finał Wojewódzki w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

      Zawody zostały rozegrane w dniu dzisiejszym w gościnnych progach Szkoły Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie

      Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zwyciężyła we wszystkich pojedynkach. Tym samym nasze zawodniczki wywalczyły zaszczytny tytuł: Mistrzyń Podkarpacia

      Oto wyniki meczów naszej drużyny:

      SP 1 Pruchnik-SP Posada Górna 7:5

      SP 1 Pruchnik - SP Wampierzów 9:7

      SP 1 Pruchnik: SP 18 Rzeszów 8:7

      Kolejność końcowa turnieju

      1. SP 1 Pruchnik

      2. SP Posada Górna

      3. SP 18 Rzeszów

      4. SP Wampierzów

      Skład drużyny z Pruchnika: Julia Potoczny, Lena Małaszowska, Kinga Dietrich, Liliana Jedlińska, Justyna Kędzior, Maria Michalska, Milena Pszonak, Nikola Nasiewicz, Emilia Kasprzyk, Julia Szkoła, Lena Sosnowska, Laura Piś, Zofia Potoczny, Judyta Podolak

      Opiekun drużyny:

      Waldemar Wańkowicz

      Drużyna nasza uzyskała awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 18-21 maja w Dźwirzynie k. Kołobrzegu

      Nie jest to niestety tania impreza, dlatego już dziś prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Może to być jedyna tego typu przygoda sportowa dla naszych zawodniczek A może ktoś zwiąże swoje losy z piłką ręczną i pójdzie w ślady starszego kolegi z naszej szkoły Miłosza Wałacha

     • Zmienne szczęście naszych szczypiornistek

      04.05.2023

      W ostatnich dniach drużyny dziewcząt z kl. V-VI i VII-VIII grały turnieje barażowe o wejście do Finału Wojewódzkiego w piłce ręcznej.

      Dziewczęta starsze grały w Radomyślu Wielkim ulegając minimalnie miejscowej drużynie 5:6 oraz SP Wiśniowa po rzutach karnych 1-2 (8-8 w czasie regulaminowym). Drużyna zajęła VI m. w woj. podkarpackim

      Drużyna dziewcząt z kl V-VI zwyciężyła w turnieju rozgrywanym w Pruchniku. Nasze szczypiornistki w pokonanym polu pozostawwiły SP 8 Sanok 6:5 oraz SP Czarna (pow. Dębica) 9:4. Drużyna uzyskała awans do Finału Woj.

      Skład drużyny z kl. VII-VIII:

      Maja Kamińska, Wiktoria Kiwacka, Milena Wańkowicz, Maja Podolak, Anita Dyjak, Faustyna Demska, Oliwia Szkoła, Amelia Szczerbińska, Amelia Jarosz, Milena Barszczak, Nikola Dyl

      Opiekun drużyny: Waldemar Wańkowicz

      Skład drużyny z kl V-VI: Julia Potoczny, Lena Małaszowska, Liliana Jedlińska, Kinga Dietrich, Maria Michalska, Justyna Kędzior, Milena Pszonak, Nikola Nasiewicz, Emilia Kasprzyk, Lena Sosnowska, Julia Szkoła, Laura Piś, Julia Czernikarz, Oliwia Popek, Zofia Potoczny , Marcelina Sosnowska

      Opiekun drużyny: Waldemar Wańkowicz

     • JAROSŁAWSKIE POLA NADZIEI

      17.04.2023

      23 kwietnia – przed kościołami naszej parafii odbyła się zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Jarosławiu.

      W akcję prężnie zaangażowała się młodzież naszej szkoły. Uczniowie od dwóch miesięcy poświęcali swój wolny czas po skończonych lekcjach, by pod opieką nauczycieli robić żonkile, które były rozdawane w ramach wdzięczności za datki. W akcję włączyli się:

      Emilia Marek, Martyna Marek, Katarzyna Trzyna, Piotr Tuleja, Jakub Fudali, Fabian Szpytma, Nikola Kędzior, Piotr Olszański, Ernest Nowak, Kornelia Tuleja, Laura Szkoła, Julia Szkoła, Maja Pigulska, Emilia Szabarkiewicz, Joanna Kubas, Klaudia Kilian, Paulina Salwiak, Laura Piś, Aleksandra Wójcik, Lena Sabatowska, Wiktor Szpak, Zofia Wilk, Roksana Kubrak – Szczepanik, Wiktor Dobosz, Maria Kulisza, Zuzanna Sowa, Milena Pszonak, Milena Hamerla, Marlena Mikłasz, Wiktoria Olejarz, Nikodem Szkoła, Paweł Kubas, Jakub Wróbel, Julia Tuleja, Emilia Jarosz, Nikola Nasiewicz, Liliana Jedlińska, Amelia Pakuła, Oliwia Podolak, Kinga Szewc.

      Koordynatorzy akcji:

      P. Izabela Szkoła, P. Halina Stańko,  P. Agnieszka Wojdyło, ks. Mateusz Jakieła.

      Bardzo dziękujemy za hojność wszystkim darczyńcom.

      Zebrana kwota to 6 663,43 gr. została przekazana do głównego organizatora, którym  jest Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Jarosławiu we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu. W całości będzie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu, gdzie przebywają ciężko chorzy, potrzebujący  naszego wsparcia.

      Działanie to ma również na celu szerzenie idei hospicyjnej, a także uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby chorych.

     • Zaufaj nauce i medycynie! Porozmawiaj ze swoim lekarzem. Uzupełnij zalecane szczepienia!

      24.04.2023

      W dniach od 24 do 30 kwietnia obchodzony jest Europejski Tydzień Szczepień 2023. Tematy przewodnie tej edycji to:

      ,,KAŻDA DAWKA SZCZEPIEŃ SIĘ LICZY’’,

      ,,SZCZEPIONKI DZIAŁAJĄ”.

      Akcja nawiązuje do poprawy akceptacji dla szczepień w związku ze znacznym spadkiem stanu zaszczepienia dzieci rutynowymi szczepionkami, jak również apelem o zaangażowanie całego społeczeństwa w terminową realizację szczepień potrzebnych i stosowanych przez całe życie.

      Eksperci zwracają uwagę na kluczowe znaczenie szczepień małych dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Szczepionki chronią nas jako jednostki
      i pomagają chronić siebie nawzajem jako członków globalnej społeczności.

      Podejmuj świadome decyzje!

      Szczepionki ratują życie!

     • Srebro dla Pruchnika

      23.04.2023

      25 kwietnia 2023 r. na stadionie w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki w Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych

      Biegi rozgrywane były w czterech kategoriach:

      - Licealiada

      - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      kl. VII- VIII

      - Igrzyska Dzieci kl. V-VI

      - Igrzyska Dzieci kl. III-IV

      W każdym biegu startowało ok. 80 zawodniczek lub zawodników (12 drużyn + zaw. indywidualni)

      Nasza szkoła była reprezentowana przez 3 drużyny dziewcząt i trzy drużyny chłopców (najliczniej reprezentowana szkoła z województwa podkarpackiego)

      Najlepiej zaprezentowały się dziewczęta z kl. VII-VIII, które zajęły 2 miejsce i zostały Wicemistrzyniami Woj. podkarpackiego !!!

      Brązowy medal w rywalizacji indywidualnej wywalczyła Sabina Zając z kl. VI a

      Z bardzo dobrej strony pokazały się pozostałe drużyny:

      Dziewczęta :

      Kl V-VI - 6 miejsce

      Kl. III-IV - 5 miejsce

      Chłopcy:

      Kl. VII-VIII - 7 miejsce

      Kl. V- VI - 5 miejsce

      Kl. III - IV - 6 miejsce

      Skład drużyn chłopców:

      Klasy 7 - 8: Patryk Wojdyło, Patryk Guźda, Kacper Flak, Daniel Jarosz, Szymon Wojdyło, Michał Maciałek, Marcin Jamrozik, Paweł Kubas, Błażej Olejarz

      Klasy 5 - 6: Michał Halejcio, Michał Malec, Igor Szul, Patryk Wójcik, Zając Gabriel, Wojciech Zając, Miłosz Zgłobicki.

      Klasy 3 - 4: Maciej Kędzior, Jan Król, Miłosz Podolak, Ksawery Wywrot, Jakub Polak, Rafał Olejarz, Sebastian Wojtowicz, Mateusz Gomułka

      Skład drużyn dziewcząt:

      Klasy 7-8: Weronika Zając, Maja Halejcio, Wiktoria Kiwacka, Oliwia Szkoła, Amelia Jarosz, Faustyna Demska

      Klasy 5-6: Sabina Zając,Julia Szkoła, Lena Małaszowska, Justyna Kędzior, Lena Sosnowska, Julia Potoczny, Nikola Nasiewicz , Kamila Bogdanowicz

      Klasy 3-4: Julia Czernikarz, Patrycja Węgrzyn, Michalina Wróbel, Laura Szkoła, Kornelia Tuleja, Marcelina Sosnowska, Oliwia Popek

      Do zawodów uczniów przygotowali: Marcin Szeliga, Bogdan Sikorski i Waldemar Wańkowicz